loader
Moda

Sklepy internetowe polskich influencerów

Sprzedaż rozmaitych produktów w Internecie to często bardzo dochodowy biznes, zwłaszcza gdy marka firmowana jest nazwiskiem znanej gwiazdy. Wiedząc o tym, celebryci coraz częściej decydują się na otwarcie własnego sklepu. Zobacz, którzy polscy influencerzy posiadają sklepy internetowe. 

Sklep Ekipy

Jednym z najpopularniejszych sklepów internetowych założonych przez influencerów, jest sklep znanej grupy youtuberów Ekipa. W ofercie marki Ekipatonosi znaleźć można między innymi ubrania, przybory szkolne oraz rozmaite gadżety. Ekipa współpracuje także z  markami spożywczymi, a w efekcie tych współprac powstały lody Ekipy oraz napoje Ekipy. 

Sklep TEAM X 

W ślady Ekipy poszła także inna grupa polskich twórców internetowych - Team X. Podobnie jak Ekipa posiadają oni sklep - TEAM X SKLEP, w którym można kupić różnorodne ubrania i gadżety, ale i także kosmetyki. Największą popularnością cieszą się w nim zaś stworzone przez członków zespołu perfumy - swoje zapachy mają Patrycja Mołczanów, Julia Żugaj, Natsu i Monika Kociołek. 

Marki Jessiki Mercedes 

Swoje sklepy internetowe posiadają też często influencerki samodzielnie projektujące ubrania, bieliznę lub buty. Jedną z nich jest blogerka, fashionistka i projektantka Jessica Mercedes, która założyła aż dwie marki odzieżowe: Veclaim i Moiess. Pierwsza produkuje ubrania, a druga stroje kąpielowe. 

Sklep Sandry Kubickiej 

Swoje produkty w Internecie sprzedaje również modelka Sandra Kubicka, która od całkiem niedawna zajmuje się projektowaniem strojów kąpielowych. Sidro, bo tak nazywa się jej marka, odnosi spore sukcesy na arenie międzynarodowej. Sama celebrytka zapowiedziała już zaś, że chce powiększyć ofertę marki i niedługo przedstawić fanom nowe produkty. 

Zakupy w sklepie internetowym - dziewczyna z laptopem i kartą kredytową