loader
Uroda & Zdrowie

Modne pasemka do włosów: trendy 2022

Modne błyszczyki do włosów: trendy 2022

pomysły na urodę /. Pomysły na fryzury Modne fryzury 2022 nie ograniczają się do banalnego ombré i balayage. W tym sezonie styliści proponują wiele innych opcji, które nie tylko wyglądają stylowo i pięknie, ale, co ważne, oszczędzają włosy. Zdrowe, promienne włosy są w modzie. Fryzjerzy są pewni, że nie musisz radykalnie zmieniać swojego wyglądu za pomocą lekkiego tonera lub odrobiny koloru na swoich kosmykach.


Jakie rodzaje pasemek są modne w 2022 roku

Za pomocą pasemek można uzyskać wizualną objętość i gęstość włosów. Co więcej, dzięki tej metodzie koloryzacji włosów można stracić kilka lat paszportowych. W sezonie 2022 obowiązują dwa kontrastujące ze sobą trendy
  1. : maksymalnie rozmyte pasemka, które dają pierwszeństwo naturalnemu wykończeniu oraz
  2. ,

który
  1. charakteryzuje się kontrastowym, inspirowanym wczesnymi latami 2000

wyglądem.  1. 1. Degrande

Degrande to technika gradientowa, która może być stosowana na wszystkich włosach.

Wersja "tradycyjna" to dwukolorowa wersja degradé. Istnieje również degradacja wielobarwna, która łączy w sobie trzy lub więcej odcieni. Specyfika tego rodzaju stapiania polega na tym, że jeden kolor przechodzi w drugi, a włosy są farbowane na całej długości.

Ciekawą opcją jest degażowanie odwrotne, które wybiela odrosty i przyciemnia końcówki.


2. Dip dye

wydaje się nie mieć żadnych zasad, jeśli chodzi o kolor. Ten odważny, zapierający dech w piersiach wariant z pewnością doda energii i świeżości. W tej technice stapiania tonacja u nasady i na końcach włosów znacznie się różni. Farba do tapirowania wygląda szczególnie dobrze na włosach blond. Można tu eksperymentować nie tylko z kolorem, ale także z długością włosów.


3.

Jedyną różnicą w

stosunku

do tradycyjnego dip dye jest tonacja koloru. W przypadku siwienia odwrotnego włosy nie są rozjaśniane, lecz barwione na ciemniejszy, bardziej naturalny kolor. Dzięki tej technice można skutecznie przywrócić włosom ich naturalny kolor. Aby uzyskać ten efekt, tonacja barwnika jest dobierana tak, aby była jak najbardziej zbliżona do koloru oryginalnego.


4. Babylights

Technika koloryzacji Babylights została zainspirowana włosami dzieci, które są szczególnie jasne w słońcu. Przy stosowaniu tej techniki zaleca się wybór koloru o dwa lub trzy odcienie jaśniejszego od koloru naturalnego. Loki są lekko zabarwione przy twarzy i na końcach włosów. Jest to modny styl 2022, który doskonale wygląda z grzywką. Kolory nanosi się pociągnięciami, w dowolnej kolejności. Bebylight to świetny sposób na odświeżenie i odmłodzenie wyglądu.


5.

Nazwa tego stylu pochodzi od francuskiego słowa "ikayi", które tłumaczy się jako "skorupa

żółwia

".

W wyniku koloryzacji ikayi uzyskuje się delikatnie połyskujące pukle, których odcień jest jaśniejszy na środku. Na środku tonacja łagodnie przechodzi z jednego koloru w drugi - wygląda to bardzo aktualnie i wyrafinowanie. Najczęstsze kolory stosowane przez profesjonalistów to czekolada, karmel, miedź i złoto.

Jest to modna fryzura, która sprawdza się na włosach średnich i długich.


6. Bronzing

to kolejny rodzaj rozjaśniania włosów, który będzie wyglądał najlepiej na ciemniejszych włosach długich. Wybielanie to brązowy odcień koloru.

Płynne przejście między naturalnym tonem a jaśniejszym odcieniem pozwala uzyskać efekt optycznego powiększenia. Jest to trend wyznaczający trendy na sezon 2022. Zaletą tej techniki jest również to, że wrastające korzenie są prawie niewidoczne.


7.

Modne częściowe

białe

pasemka mogą być stosowane zarówno w przypadku długich, grubych włosów, jak i krótkich, cienkich włosów. Dzięki tej technice można podkreślić wszystkie zalety obszaru portretowego. Najważniejsze jest, aby nie popełnić błędu przy wyborze "swojego" odcienia. Podtypy częstego rozjaśniania nie ograniczają się do opcji: można użyć kilku odcieni lub farbować tylko górną część włosów.


8.

Technika siwienia

weneckiego

wygląda szczególnie dobrze na brunetkach. W przypadku ciemnych włosów koloryzacja pokazuje swoje najlepsze cechy. Dzięki tej koloryzacji można uzyskać efekt spalonych słońcem włosów, co wygląda bardzo stylowo.


9.

Amerykańską wersją barwienia weneckiego jest technika

Airtouch

. Dzięki niemu można również uzyskać efekt pasm dotkniętych gorącym letnim słońcem. Airtouch wyróżnia się swoją wszechstronnością. Ze względu na łatwą aplikację farby i stosowanie szerszej gamy odcieni, technika ta jest odpowiednia dla włosów ciemnych, blond i blond.


10.

Technika

Tweed T

weed ma na celu przede wszystkim zachowanie naturalności i naturalności włosów. Jest to najpopularniejszy w ostatnich latach typ podświetlenia, który charakteryzuje się bardzo płynnymi przejściami i stonowanymi kontrastami.

Profesjonaliści nie nakładają farby na końcówki włosów, lecz na określone obszary, w zależności od naturalnego odcienia i fryzury. Wygląd tweedu jest zarówno modny, jak i naturalny.


11. Foilage

Delikatna technika koloryzacji, która pozwala uzyskać naturalnie wyglądającą teksturę, to trend roku 2022. Sekretem foliowania jest rozjaśnianie włosów na dwóch poziomach. Na etapie tonowania rzemieślnik wybiera kolor do wyboru - wyrafinowaną miedź, subtelny orzech laskowy lub stylowy blond. Tak czy inaczej, Twój wygląd jest stylowy i elegancki.


12. Migoczące pasemka

najlepiej wyglądają na włosach brązowych, czekoladowych lub karmelowych. Lekki blask będzie korzystny w przypadku fryzury z grubymi lokami.Wykonanie modnych pasemek w 2022 roku to świetny sposób na dodanie świeżego koloru i zupełnie nowego wyglądu. W tym sezonie preferuj naturalne odcienie i bardziej naturalnie wyglądające pasemka, aby uzyskać stylowy i dramatyczny wygląd.
Udostępnij ten artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze