loader
Moda

W co się ubrać na pierwszą randkę?

Bez względu na to, ile masz lat, pierwsza randka jest zawsze zarówno ekscytująca, jak i nerwowa. Większość kobiet myśli o niej dzień i noc, zastanawiając się jak będzie i czy będzie druga randka. Jednak jedną z bardzo ważnych kwestii związanych z randkami, która przyprawia nas o bezsenne noce, jest nasz strój. Każda z nas chce wyglądać olśniewająco, ale jednocześnie nikt nie chce przesadzić.

Co więc dokładnie powinnyśmy zrobić? Istnieje kilka dość prostych zasad, których możemy się trzymać, aby zrobić wrażenie na naszej randce, ale jednocześnie być sobą. Jakie są to zasady?

1. Trzymaj się swojego własnego stylu

Nie ma wątpliwości, że szykując się na pierwszą randkę z kimś, kto wydaje się być naprawdę wyjątkowy, chciałybyśmy wyglądać modnie. Jednak w większości sytuacji nie jest to dobry moment na eksperymentowanie ze strojami wziętymi z wybiegu. Musisz pamiętać, że pomimo tego, że chcesz zrobić świetne pierwsze wrażenie, Twój strój powinien reprezentować Twoją osobowość. Zastanów się przez chwilę, co założyłabyś na kolację z przyjaciółmi w dobrej restauracji i zaufaj swojemu wnętrzu.

2. Czuj się komfortowo

Przygotowując strój na randkę, powinnaś trzymać się jednej prostej zasady: nie próbuj nosić niczego, w czym nie możesz chodzić ani oddychać. Może to zabrzmi śmiesznie, ale zastanów się nad tym dobrze. Czy sprawi Ci to jakąkolwiek przyjemność, jeśli cały wieczór spędzisz nie czując się komfortowo? Lepiej jest zrezygnować z naprawdę wysokich obcasów i wyjątkowo obcisłej sukienki, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewna, gdzie Twoja randka planuje Cię zabrać.

ubrania na pierwszą randkę

3. Znajdź równowagę

Większość kobiet chce wyglądać sexy, kiedy idą na pierwszą randkę z ich ewentualnym przyszłym chłopakiem. Ale niestety niektórzy z nas mają tendencję do pokazania zbyt wiele, zapominając zachować niektóre z ich mocnych stron na jakiś czas później. Musisz znaleźć równowagę pomiędzy seksownym i pruderyjnym wyglądem. Sukienka z głębokim dekoltem jest w porządku, ale nie powinna być koniecznie bardzo krótka. Spróbuj zwrócić uwagę z niektórych akcesoriów, takich jak oryginalne kolczyki lub większy naszyjnik, który może być również bardzo interesujące.

4. Wyluzuj ubrania robocze

Nie musisz wpadać w panikę, jeśli na randkę wybierasz się prosto z biura. W gruncie rzeczy, przy niewielkich dodatkach, Twoje ubrania robocze mogą być idealnym strojem na wieczorne drinki. Wystarczy, że pozbędziesz się żakietu, bo prosta czarna spódnica i jakiś ładny tank to całkiem dobry strój. Zwłaszcza, jeśli dodać akcesoria, takie jak kolczyki, bransoletki lub naszyjnik, i umieścić na czerwoną szminkę.

5. Jeśli nie jesteś pewna, załóż swój ulubiony strój

Większość z nas ma tendencję do overthink nasze stroje daty, jak zwykle po prostu spróbować zbyt trudne. Ale, jeśli nie jesteś pewien, co nosić, i nie czujesz się wystarczająco komfortowo z poprzednich wyborów, należy trzymać się ubrań, które są twoje osobiste ulubione. Dorywczo sukienka z trenerami jest o wiele lepszy wybór, jeśli to sprawia, że czujesz się bardziej pewny siebie. W końcu chcemy, aby ten facet polubił nas za to, kim naprawdę jesteśmy, więc dlaczego nie powinniśmy nosić stroju, który po prostu kochamy? To może być jedna z najlepszych randek w życiu, ponieważ będziesz mieć pewność, że ubrania, które masz na sobie, są w 100 procentach tobą!