loader
Uroda & Zdrowie

Nowoczesny język francuski: jakie wzornictwo jest obecnie modne

Nowoczesny język francuski: Jakie wzornictwo jest obecnie modne?

Pomysły na piękno / Pomysły na manicure Fani francuskiego manicure w 2022 roku mogą spokojnie wykonać swój ulubiony wzór, ponieważ jest on nadal modny i raczej nigdy nie straci na znaczeniu. Czas jednak nie stoi w miejscu, dlatego mistrzowie manicure nieustannie starają się doskonalić swoje umiejętności. Klasyczny manicure francuski jest podstawą ogromnej liczby ciekawych i stylowych wzorów. Dziś pokażemy Wam kilka z nich.


Jak zmienił się francuski man

icure

: Trendy w modzie 2022

Francuski manicure został wymyślony około 40 lat temu przez Jeffa Pinka, założyciela marki produkującej lakiery i inne produkty do manicure. Pewien znajomy reżyser skarżył się kiedyś, że podczas kręcenia filmu dużo czasu zajmuje mu zmiana manicure aktorek. Pink wpadła na pomysł wykonania manicure, który sprawdziłby się w każdej sytuacji i harmonizowałby z różnymi strojami. Manicure francuski z powodzeniem poradził sobie z powierzoną mu funkcją i do dziś jest uważany za manicure klasyczny.

Klasyczny manicure francuski, w którym biały lakier nakłada się na czubek paznokcia w kształcie półksiężyca, jest nadal bardzo często wykonywany przez kobiety. Wzór ten można jednak łatwo przekształcić, a dodatkowe elementy dekoracyjne mogą go radykalnie zmienić. Zobaczmy, co to jest - nowoczesny francuski i jakie jego odmiany są obecnie modne.

Francuski w jasnym kolorze

Pierwszy przykład przekształconego francuskiego jest niemal identyczny z klasycznym. Na tym zdjęciu przypominamy, że półksiężyc na czubku paznokcia może być wykonany w dowolnym kolorze, nie tylko białym. Kolor można dopasować na przykład do stroju lub po prostu do nastroju.


French na różowym tle W

przyjętej wersji Frencha płytka paznokcia pokryta jest odcieniem nude, najczęściej beżowym. Zasadę tę można jednak również nieco zmodyfikować i pokryć paznokcie dowolnym innym kolorem. W podanym przykładzie jest to kolor różowy, ale można wybrać dowolny inny kolor, nawet czarny.


Wzór z brokatem

Półksiężyc na czubkach paznokci może być nie tylko monochromatyczny, ale może być również wykonany z brokatem. Zobacz, jak pięknie wyglądają srebrne paski na tle jasnoszarego wykończenia. Połyskują w promieniach słońca, ale pozwalają utrzymać manicure na niskim poziomie.


Manicure matowy

Jeśli chcesz, możesz również zmatowić French. Oto interesujący przykład, który zawiera oryginalne elementy wystroju. Część paznokci jest uzupełniona misternymi figurami z użyciem niewielkiej ilości "złota".


"

Gradient" francuski

Ten wzór zajmuje pozycję pośrednią między manicure francuskim a techniką ombré. Charakteryzuje się płynnym przejściem od delikatnego różu do białego odcienia. Z daleka efekt przypomina francuski, ponieważ biały kolor jest nakładany na końcówki paznokci.


Gold French French

Następny wzór jest dla tych, którzy kochają złoto w manicure. Efekt metalu szlachetnego można uzyskać za pomocą folii, specjalnych lakierów do paznokci lub elastycznych pasków. Tutaj złoto jest nakładane nieco chaotycznie, a nie starannie, jak w zwykłej wersji. Wygląda to dość oryginalnie i od razu przyciąga uwagę.


Łączenie z marmurkowym francuskim

można łączyć z innymi technikami, które dobrze się z nim komponują. Trendy w modzie na rok 2022 pozwalają na połączenie manicure francuskiego z manicure marmurkowym. Jak widać na przykładzie, te techniki zdobią różne paznokcie, ale świetnie wyglądają razem.


Z dżetami

Wzór, o którym myślisz, jest idealny do stylizacji ślubnej. W tym przypadku francuski jest wykonany ukośnie i zawiera pasek lakieru z cekinami. Aby nie przesadzić, tylko jeden paznokieć został specjalnie ozdobiony pajęczynami i małymi dżetami.


Microfrench - minimalistyczny wzór

Bardzo popularne są obecnie minimalistyczne wzory manicure. Jeśli masz krótkie paznokcie, a chcesz uzyskać fantazyjną fryzurę, zdecyduj się na mikro-french. W tym wariancie pasek w kształcie półksiężyca jest jak najcieńszy. Może to być dowolny kolor, ale w tym przykładzie jest to kolor czarny.


W połączeniu z

manicure księżycowym, podobnie jak francuski, należy do klasyki sztuki paznokciowej, dlatego często łączy się je w jednym wzorze. Oto interesujący wariant, w którym końcówki paznokci są pomarańczowe, studnie są czarne i podkreślone cienkim białym paskiem.


Innym modnym wzorem paznokci na rok 2022 jest

french

na kolanach. Ten manicure może mieć kilka odmian. W pierwszym przypadku jeden pasek lakieru do paznokci jest nałożony ukośnie, a w drugim - są dwa i wydają się zlewać ze sobą. Drugi wariant można zobaczyć na zdjęciu z manicure w odcieniach niebieskiego i błękitu.


Rysunki

Dość często język francuski jest uzupełniany rysunkami. Można tu znaleźć i wymyślić wiele pomysłów - wszystko zależy od wyobraźni. Zaproponujemy Ci tylko jedną opcję francuski z rysunkiem - ten manicure jest wykonany w kolorze fioletowym i uzupełniony ładnymi białymi kwiatami.


Kolejny wzór znacznie różni się od zwykłego francuskiego, ale jest bardzo popularny wśród dziewcząt. Końcówki paznokci są tu pokryte cekinami, które w formie rozproszonej przechodzą dalej na środek paznokcia. Wzór ten wygląda bardzo luksusowo, ale nadaje się również na co dzień.


Wielokolorowy wzór

Na lato proponujemy również ciekawy wzór - wielokolorowy manicure francuski. Paski na wszystkich paznokciach mają tu jaskrawe kolory, a niektóre z nich nawet się nie powtarzają. Dzięki temu, że płytka paznokcia nie jest pokryta lakierami, manicure nie wygląda zbyt prowokująco.


Kształt trójkąta

Na ostatnim zdjęciu widać kolejną modyfikację modelu francuskiego. W tym przypadku biały lakier do paznokci wypełnia połowę płytki paznokcia, tworząc zarys trójkąta. Wzór jest uzupełniony srebrnym lakierem z cekinami, co czyni go bardziej interesującym i jaskrawym.


W 2022 roku modne są różne rodzaje manicure'u francuskiego - klasyczny i wielokolorowy, zdobiony i dyskretny. Ponadto ten wzór jest uważany za najpopularniejszy wśród panien młodych, ponieważ bardzo harmonijnie wpisuje się w ślubny wizerunek. Wypróbuj nowe wzory, a Twoje dłonie zawsze będą wyglądać nieskazitelnie.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze