loader
Uroda & Zdrowie

Jak łączyć i dobierać biżuterię, aby wyglądać stylowo

Jak łączyć i dobierać biżuterię, aby uzyskać stylowy wygląd

Pomysły na piękno / Dodatki są ważnym elementem niemal każdego stroju, a w niektórych przypadkach mogą go całkowicie odmienić. Tabele kombinacji są narzędziem pracy, które może pomóc Ci w podjęciu decyzji o wyborze odpowiedniej kombinacji biżuterii. Pamiętajmy o najbardziej korzystnych dla obu stron opcjach.

Kolczyki + pierścionekPierwszym

i dość oczywistym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowego kompletu. W przypadku biżuterii, najbardziej popularną opcją są kolczyki i pierścionek o tej samej fakturze. Nie przeciwstawiajmy się projektantom i znawcom ich rzemiosła, lecz bądźmy im posłuszni, tym bardziej, że tylko na tym skorzystamy. Zwróć uwagę na solidne, teksturowane obrączki, które wyglądają najbardziej efektownie. Dowiedz się, jak wybrać odpowiednie akcesoria, czytając nasz szczegółowy przewodnik na ten temat.

Mankiety + kolczyki mono Ten

schemat sprawdza się nie tylko wtedy, gdy zgubiłaś jeden kolczyk w parze, ale także wtedy, gdy masz kilka ulubionych zestawów i chcesz nosić je wszystkie naraz. Uważaj jednak na kombinacje kolorów: nie powinnaś używać więcej niż dwóch odcieni na jednym uchu.
1/3Pierścionki

+ chokerChoker

może być absolutnie dowolny: aksamitna wstążka, z wisiorkiem, choker z cienkiego łańcuszka itp. Kolczyki chokery są najbardziej świąteczne.
1/2Kilka

łańcuszków + w

isiorekW tym zestawieniu należy wybrać naszyjniki o różnych długościach, z których wisiorek będzie najdłuższy. Zestaw ten sprawdzi się niemal na każdej imprezie, a także w życiu codziennym.
1/2Choker

+ łańcuszekZalecamy

dobór biżuterii w tej samej kolorystyce. Na przykład aksamitna wstążka ze srebrną zawieszką i cienkim srebrnym łańcuszkiem. Albo złoty zestaw.

RingsTrend

, który jest z nami od lat. Mogą to być pierścionki o różnych fakturach i kolorach lub jeden komplet. Spróbuj małego pierścionka z paliczkiem, jest również stylowy i bardzo kobiecy.
1/3Przypominamy, że to tylko schematy, czyli wskazówki, jak stylowo obchodzić się z biżuterią. Wybór konkretnych akcesoriów zależy wyłącznie od Ciebie i Twojego gustu. Nie przesadzaj z ilością i noś to, co lubisz!
Autor: Tatiana Abramova Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze