loader
Uroda & Zdrowie

11 fryzur, które złagodzą rysy twarzy

11 fryzur, które złagodzą rysy twarzy

Pomysły na urodę Pomysły na fryzury

Pozbycie się kompleksów nie jest łatwym zadaniem. Nawet gwiazdy czasami muszą przejść przez chirurga plastycznego, aby zmienić swój wygląd. Jednak nawet rekonstrukcja twarzy może być dobrym pomysłem, więc nie bierz przykładu z celebrytów, którzy ulegają chwilowym modom. Skorzystaj raczej z trików w tworzeniu fryzury na przebranie.


Złote słowa w swoim czasie Kate Winslet, wyrażające opinię na temat plastycznych zmian twarzy.

Kate Winslet jest aktorką teatralną, filmową i telewizyjną.

"Operacje plastyczne, implanty piersi - to wszystko jest w porządku dla ludzi, którzy dzięki takim rzeczom czują się lepiej. Ale wtedy tacy ludzie (a zwłaszcza aktorzy) stają się jakimiś fantastycznymi twarzami świata fantazji. A sztuka aktorska polega na tym, żeby być autentycznie szczerym.


Nieco duży nos nie przeszkodził jej w zostaniu jedną z najbardziej znanych i cenionych aktorek. O Kate wspominaliśmy już przy okazji fryzur z dużym nosem, ale dziś poznamy inne triki, które pozwolą złagodzić jej rysy.

1. Stylizacje o dużej objętości

przeczesuj grzebieniem lub rozczesuj włosy z głową odchyloną w dół. Objętość zawsze wygląda ładniej, a twarz może wyglądać łagodnie, a nawet młodzieńczo.


2. Asymetryczne fryzury z boku

To wszystko zależy od kontekstu, ale świetnie pasują do ładnie wyprofilowanego czoła. Fryzury zaczesane na bok świetnie nadają się do zakamuflowania wystającego ucha lub ukrycia asymetrii twarzy.


3. Wysoki węzeł z miękką i długą grzywką

Należy unikać klasycznego, prostego uczesania, które skraca czoło. Dobrym rozwiązaniem będą długie i miękkie grzywki na bok z lekką falą, grzywki w kształcie wręg lub rozczochrane grzywki w stylu Brigitte Bardot. W rzeczywistości, nie musisz obcinać grzywki. Z długich włosów możesz ułożyć sztuczną grzywkę.


4.

Cieniowane

i teksturowane cięcia

, które są cięte warstwami, mogą nadać włosom objętości i podkreślić proporcje twarzy. Warstwowe nakładanie podkładu często powoduje "opuchliznę" na górze, co sprawia, że twarz wydaje się dłuższa. Idealny dla dziewczyn o kwadratowej twarzy.


5.

Długie włosy świetnie wyglądają z

przedziałkiem z boku

, ale bardzo krótkie cięcia, choć mogą wyglądać świetnie, często sprawiają, że fryzura wygląda mniej ciasteczkowo. Oczywiście, zawsze są wyjątki od reguły. Aby uzyskać efekt "win-win", połącz włosy długie i średniej długości z lekkim efektem niedbałości. Co wybrać? Oczywiście, że fryzura sheggie!


6. Obramowanie twarzy

włosami Obramowanie twarzy włosami zawsze łagodzi rysy twarzy. Jest to część fryzury maskującej, która zastępuje konturowanie. Przykładem tego jest fryzura Jennifer Aniston. Nie rozumiem, dlaczego Aniston co jakiś czas jest wymieniana jako osoba z dużym nosem. Moim zdaniem ma średniej wielkości nos. Jednak jego kształt przyciąga uwagę ze względu na szeroki mostek nosa. Aktorka ma dość szerokie kości policzkowe, co w połączeniu z szerokim mostkiem nosa sprawia, że jej twarz wygląda nieco zwyczajnie i surowo. Jednak jej wybór fryzury zniwelował te mankamenty.


7. Miękkie fale i odsłonięte czoło

Socjaliści przywrócili do mody idealnie płaskie włosy. Ale w przypadku kamuflażu ostrych rysów, te opcje nie działają dla nas. Proste włosy tworzą wizualnie pionowe linie, na tle których duży lub haczykowaty nos będzie się jeszcze bardziej wyróżniał, a kości policzkowe będą wyglądały na ostrzejsze. Fale świetlne są najlepszym rozwiązaniem.


8. Delikatne loki

Oprócz włosów falowanych, na szczególną uwagę zasługują delikatne i częste loki. Błyskawicznie odmieniają twarz nawet o ostrych lub wręcz przeciwnie, bardzo dyskretnych rysach. Obraz staje się nie tylko delikatny, ale również bardziej niezwykły i przykuwający uwagę.


9. Fox TailTzw

. "lisi

ogon

" to fryzura w kształcie litery V. Oznacza to, że loki stopniowo zwężają się ku końcowi. Ważne jest jednak, aby zwracać uwagę nie tylko na kształt fasonu, ale również na kolor.

Jasne kolory włosów sprawią, że fryzura będzie wyglądać strasznie krzykliwie. Jeśli chcesz uniknąć tego efektu, nie farbuj włosów na nienaturalne kolory i unikaj kardynalnych odcieni, takich jak zimny blond lub ostre czarne tony. Brąz i blond są uważane za najlepsze opcje odmładzania i zmiękczania rysów twarzy.


10. Koki z dodatkami

Eleganckie ozdoby do włosów dodadzą stylizacji delikatności i romantyzmu. Ozdób fryzurę aksamitnymi wstążkami i perełkami, kwiatami lub innymi dodatkami.


11. Fryzury

w stylu bohemy tworzą efekt miękkości, szczególnie poprzez łączenie biżuterii z fryzurami w stylu bohemy. Fryzury bohemy (lub boho) można zdefiniować za pomocą następujących cech: fale, niedbałość, warkocze i półokrągłe loki.Jak widać, istnieje wiele sposobów na skorygowanie wyglądu nadanego przez naturę. Oprócz fryzury, zawsze możesz diametralnie zmienić wygląd swojej twarzy za pomocą makijażu.

Nie jesteśmy przekonani? A oto opinia kolejnej uznanej gwiazdy. Imienniczka i koleżanka wspomnianej Winslet - Cate Blanchett - kategorycznie sprzeciwia się wściekłym operacjom plastycznym.

Cate Blanchett jest czołową aktorką Hollywood.

"Jeśli zrobisz to, bo się boisz, będziesz musiał spojrzeć na siebie, bo się boisz. Nie na darmo mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy."


Blanchett uważana jest za gwiazdę światowego formatu i jedną z najpiękniejszych kobiet. Ma ostre kości policzkowe i długi nos, przez tę ostrość jej twarz wydaje się czasem nieco męska. Jednak Kate świetnie radzi sobie z łagodzeniem wyglądu fryzury poprzez delikatne uczesania.

A wiesz, jaki jest najpewniejszy sposób na to, by stać się piękniejszym w swoich oczach i w oczach tych, którzy Cię otaczają? Tylko dwa słowa: nie przejmuj się! Nic ci nie jest. Nietypowe cechy gwarantują rozpoznawalność twarzy, sprawiają, że zapada ona w pamięć, nadaje jej własny charakter. Tak jak w filozofii wabisabi, która ceni piękno lekkiej niedoskonałości i doskonałość niedoskonałości.

Nie marnuj więc pieniędzy na operacje plastyczne, nie pozbawiaj się swojej indywidualności. Piękno to ogień migoczący w naczyniu, jak powiedział poeta. Pozwól, aby te triki stylistów dodały Ci pewności siebie. I pamiętaj, jesteś piękna!
Autor: Mira Kirova Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze