loader
Uroda & Zdrowie

15 atrakcyjnych fryzur dla krótkich włosów

15 atrakcyjnych fryzur dla krótkich włosów

Beauty ideas/. Pomysły na fryzury

Minęły już czasy, kiedy kobiety musiały poświęcać dużo czasu na pielęgnację swoich długich włosów, zgodnie z tradycjami społeczeństwa i dawną modą. Teraz każdy może pokazać się z krótką fryzurą.


Badając trendy w tym sezonie, zauważyliśmy sporo krótkich fryzur. Zwróćmy uwagę na takie opcje?

1. Pixie z grzywką

Pixie to świetna fryzura, która została wprowadzona do mody przez znane aktorki i modelki. W szczególności Twiggy (Dame Leslie Lawson) miała ogromny udział w sukcesie. Od tego czasu, fryzura ta występuje w wielu różnych wersjach. Sexy i funky może być sparowany z puffy korona na koronie i ruffled grzywki o krótkiej długości.


2.

Jednym z najbardziej popularnych cięć w dzisiejszych czasach jest bob i jego warianty. Piękno boba polega na tym, że pasuje do wielu kształtów twarzy i jest świetny z każdym kolorem włosów. Na przykład z włosami w kolorze chłodnego blondu. Asymetryczne grzywki nadają młodzieńczy akcent.


3. Cięcie pixie

to kolejne świetne rozwiązanie dla odważnych lass z lokami pixie, które są ścięte na jednym poziomie. Wszystkie pozostałe pasma muszą być obcięte krótko lub wygolone jak w przypadku podcięcia, które zostanie omówione poniżej.


4. Bob z podartymi końcówkami

Asymetryczny bob z podartymi końcówkami pozostawia wiele miejsca na eksperymenty. Możesz wybrać idealnie prostą fryzurę, lekko ją podkręcić, aby uzyskać swobodny wygląd lub zapleść warkocz na bok


5.

Fryzury z

wzorem

(w których dolna część głowy jest wygolona, a dłuższe pasma pozostają na wierzchu) nazywane są undercutami. Może być ono proste lub wzorzyste poprzez wygolenie pasm o różnej długości.


6. Shaggy na krótkich włosach

Niedbale umorusane pasma w kreacji shaggy nie są wcale takie trudne do wyciągnięcia. Jeżeli chcesz uzyskać modny wygląd, lekki muskany look jest strzałem w dziesiątkę. Wiele aktorek decyduje się na fenigi.


7. Krótkie fryzury z wygolonymi sk

roniami stają się coraz bardziej popularne wśród influencerów i kreatywnych fashionistek, które chcą zgolić jedną lub drugą stronę swoich włosów. Na przykład, ogolone skronie są na trendzie z częściowo lub całkowicie wygolonymi sekcjami.


8.

Niesamowita fryzura

"łodyga

" jest nie tylko piękna, stylowa i modna. Odpowiednia fryzura może również odmłodzić twarz. Jednym z popularyzatorów takich fryzur można śmiało nazwać Victorię Beckham. Wybierz fryzurę ze stójką, jeśli chcesz mieć modny i seksowny wygląd z krótkimi włosami.


9. Bob-cut z grzywką

to francuski styl faworyzowany przez fanów bajecznego bob-cuta. Chociaż może wyglądać świetnie z każdym kolorem włosów, ciemniejsze włosy są dobrym wyborem. Projekt grzywki, który ukryje zmarszczki i nada twarzy młodzieńczy wygląd. Jest to jedna z najlepszych fryzur do ukrycia wysokiego czoła.


10.

Najpopularniejszą

fryzurą

"czapkową" jest "beanie", która odsłania otwartą szyję. Jednak w chłodniejszych okresach, można zdecydować się na dłuższą wersję. "Fryzury typu cap najlepiej sprawdzają się na gładkich włosach. Unikaj przechodzenia na to cięcie, jeśli masz bardzo sztywne i bardzo kręcone włosy.


Mohawk Mohawk

to kreatywny pomysł, który uzupełnia sportowy wygląd. Jednak jak widać, faux mohawk jest równie zabawny, gdy łączy się z delikatnym, wieczorowym wyglądem. Krótka wersja mohawka pozwala pokazać małe uszy, piękną szyję i cyzelowane rysy twarzy.


12.

Ścięcie

jak najkrótsze

Zwykła krótka fryzura będzie wyglądać dość prymitywnie. Można ją jednak odmienić, stylizując włosy w tzw. kolce. Można uzyskać krótkie, kolczaste zamki, które są od siebie oddzielone. Można też dodać nietypową kolorystykę - ciemne odrosty i blond końcówki.


13. Fryzura asymetryczna z tapirowaniem z przodu

Stopniowane końcówki, objętość i zaczesanie włosów na czoło, co sprawia, że fryzura jest tajemnicza i powabna. Wzmocnij piękno cięcia, z odrobiną koloryzacji ombré. Zobacz to na przykładzie srebrnych zamków, z subtelną nutą bzu i pastelowego różu na końcówkach.


14. Long havroche

Istnieje wiele różnych stylów: niektóre są świetne do biura, a inne są romantyczne i seksowne. Istnieją również opcje, które są odpowiednie dla casual look. Środek drogi między havroche i mullette, na przykład. Można to zrobić w sposób, który wygląda trochę krótszy u góry, z odrobiną objętości, ale z długimi, cienkimi zamkami na dole.


15.

Asymetryczny bob z

długimi

pasmami przy skroniach wygląda niezwykle seksownie. W takich stylizacjach jest mnóstwo zalet. Ta fryzura zastąpi konturowanie. Wyszczupli twarz, zakamufluje zbyt szerokie kości policzkowe, a nawet może ukryć duże lub wystające uszy.Krótkie fryzury to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zakamuflować brak objętości, a także okazjonalny skręt
włosów. Krótkie fryzurysą świetne dla krótkich włosów. Dodatkowo krótsze fryzury mogą zaoszczędzić nam sporo czasu na układanie włosów oraz wiele kosmetyków do ich pielęgnacji!
Autor: Mira Kirova Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn
  • Przeczytaj również
  • Comments Off on