loader
Uroda & Zdrowie

Jak ukryć uszy i kolczyki: 20 modnych fryzur maskujących.

Jak ukryć uszy i piercing: 20 modnych fryzur mas

kujących Pomysły na urodę / Fryzury Pomysły na fryzury

Najlepsze fryzury dla Ciebie, aby zamaskować wystające uszy lub te, które wyglądają na zbyt duże, są tutaj dla Ciebie. Te najnowsze propozycje są również świetne dla tych, którzy potrzebują sposobu na ukrycie swoich piercingu (nie możesz przecież zdejmować kolczyków codziennie!)... Sprawdź, jak wyglądają modne fryzury z kolczykami w uszach.

1. Puszyste i luźne faleŚwietny styl dla tych, którzy szukają efektu odmłodzenia. Włosy ułożone w ten sposób zawsze wyglądają na grubsze niż są w rzeczywistości. Luffiness i długie grzywki w stylu Brigitte Bardot nadają seksowny wygląd.

2. Warstwowy bob z nogą.Ta fryzura została rozsławiona przez wiele znanych piękności. Szczególnie upodobały go sobie byłe Posh Spice i Victoria Beckham. Aby nadać fryzurze bardziej dynamiczny wygląd, włosy można ułożyć na bok. Dla tych, którzy chcą, aby uszy pozostały ukryte, klasyczna czapka jest najlepszym rozwiązaniem.

3. Fale z przedziałkiem na bokZ całym szacunkiem dla aktorskich umiejętności Julii Roberts, nie każdy nazwałby ją pięknością. Aktorka ma dość ostre rysy twarzy: nierówny podbródek, duże usta, duży nos i wcale nie małe uszy. Styliści Julii znaleźli jednak nienaganną fryzurę, która ukryła jej niedoskonałości. Boczne fale z prostym przedziałkiem odmłodziły jej twarz i ukryły uszy.

4. Stylizacja z ramąPodczas gdy fryzury falowane są u szczytu popularności, fryzury prostowane są nadal bardzo modne. Jednym z problemów z prostych zamków jest to, że mają tendencję do bardziej kamuflaż i odmładzające efekty. Ale i tak jest w czym wybierać. Możesz na przykład ułożyć włosy w taki sposób, by stanowiły ramę dla Twojej twarzy.

5. Malwina z wiązanym końskim ogonemKto powiedział, że w dzieciństwie można mieć tylko chłopięce fryzury? To działa również na dorosłe dziewczyny. Aby prosty mullet wyglądał ciekawie i modnie, zwiąż włosy na kilku poziomach. Aby nadać im elegancji, możesz zawinąć je w cienkie loki lub związać "włochatymi" gumkami, które dopasujesz do koloru swoich kosmyków.

6. Jaime - japońska fryzura księżniczkiModna japońska fryzura zaczęła pojawiać się poza granicami Japonii, dzięki fanom anime i mangi. Fryzura ta nazywana jest haime (istnieją również warianty haime i hime). Jest to tak zwane "cięcie na księżniczkę", w którym boczne pasma włosów przy twarzy są przycinane tak, aby tworzyły długą grzywkę, która sięga do płatka ucha lub niżej. Jeśli nie chcesz drastycznej zmiany, kup po prostu odbojnik do grzywki i pasm bocznych.

7. Asymetryczny bobUrocza wariacja na temat boba, nie tylko pozwala ukryć uszy, ale również optycznie maskuje zbyt szerokie kości policzkowe. Dzięki miękkim falom, nada Twojej twarzy delikatny dotyk.
Więcej
  • wiadomości
Powiadom znajomych: Subskrybuj:
  • Czytaj także
  • Komentarze