loader
Uroda & Zdrowie

7 modnych trendów w manicure na lato

7 letnich trendów w manicure

Pomysły na urodę Pomysły na manicure

Lato już za kilka dni, więc czas zacząć myśleć o wyglądzie na nadchodzący sezon. Powiedzieliśmy Ci już o najbardziej
Top trendy lata, ale dziś omówmy top trendy w manicure na 2020 rok.

1. Modne kolory na lato 2020

Po mroźnej zimie i ponurej wiośnie, którą wielu z nas spędziło w domu, z dużymi nadziejami patrzymy na letnie miesiące, a trendsetterzy w dziedzinie kreatywnej stylizacji paznokci sugerują, aby cieszyć się jasnymi, odważnymi odcieniami charakterystycznymi dla letniego manicure. W 2020 roku trendy przesuną się w kierunku odcieni, którymi obdarzyła nas sama natura w całym swoim letnim bogactwie i różnorodności: głęboki karmazyn, brzoskwinia, piasek, cytrynowa żółć, soczysty pomarańcz, wszystkie odcienie naturalnej zieleni od jasnej do głębokiej, błękit nieba, fiolet i blady mauve. Zapomnij na chwilę o surowych i ponurych kolorach, na pewno wrócą one do trendów na jesień i zimę, ale póki co - ciesz się latem i jaskrawymi kolorami manicure we wszystkich kolorach tęczy.Liliowy manicure z liniami.

2.

Modne kształty paznokci to owalne i

migdałowe

, które wyglądają najbardziej naturalnie i czują się najbardziej komfortowo na dziewczynie. Jeśli chodzi o długość, trendy również stawiają na naturalność i sugerują, aby poprzestać na średniej długości lub nawet krótszej.Kształt paznokcia w kształcie migdała.

3. Klasyczny francuski manicure w zabawnej

odsłonie Francuski będzie żył wiecznie, przynajmniej tak twierdzą znawcy mody. Prawie nigdy nie wychodzi z mody, ale w każdym sezonie zmienia się, dostosowując do aktualnych trendów. Modny francuski na lato 2020 przychodzi w formie gry z jasnych kolorów na czubku paznokcia z prostym różu i bazy ciała. Innym trendem są linie przerywane lub wzory. Jeśli Twoja manicurzystka wie jak tworzyć mikro-majstersztyki - zaproponuj jej, aby ozdobiła rysunkiem tylko strefę French, pozostawiając resztę płytki paznokcia monochromatyczną.

Ci, którzy chcą uzyskać niezwykły efekt bez wizyty w salonie, wystarczy pomalować krawędź paznokcia w chwytliwym i letnim kolorze.Różowy francuski.

4. Nietypowe nadruki roślinne

W trendach są wszystkie nowe, odważne i nietypowe, ale zauważone w naturze. Kwieciste nadruki są nadal aktualne, wyglądają niesamowicie właśnie w gorącym sezonie z lejącymi się letnimi sukienkami i wielobarwnymi zwiewnymi bluzkami. Ale w 2020 roku, bardziej kreatywne kwiatowe nadruki są trendy. Co powiesz na pomidora na paznokciach? A może wolisz cherry? Może czerwona papryka jest Twoją ulubioną? Modne są również manicure z trawą wyrastającą z krawędzi paznokcia, liśćmi palmowymi lub sylwetkami drzew. Rozwiń ten temat jak tylko chcesz, nie popełnisz błędu w żadną stronę.Manicure pomidorowy.

5. Letni manicure

królewski Paznokcie królewskie to zachwycająca sztuka

zdobienia

paznokci, w której akcenty tworzone są tylko na jednym paznokciu. Reszta paznokci pełni rolę wykwintnego, ale dyskretnego tła. Manicure "król paznokci" nikt nie może być zaskoczony, ale w lecie 2020 roku ponownie wkracza do trendów i jest bardziej istotne niż kiedykolwiek. W tym sezonie w trendach prawie nie znajdziesz aplikacji i skomplikowanych wzorów luzem z kryształów, w modzie przydział głównego gwoździa na rękę kontrastujący monokolor lub rysunek, ponownie - na temat lata.King Nail z motylem.

Osobnym trendem jest tak zwany "paznokieć panny młodej" - unikalny wzór tylko na jednym paznokciu z dziesięciu - na palcu serdecznym prawej ręki. Takie wzornictwo będzie aktualne przez całe lato i w tym sezonie absolutnie nie ogranicza się do manicure ślubnego, więc jeśli masz obrączkę na palcu - dlaczego nie zwrócić na nią uwagi wykonując wyjątkowo zaprojektowany manicure na paznokciu tego palca? A aby uzyskać prawdziwie królewsko-luksusowy manicure ślubny, możesz ozdobić paznokieć koroną.Manicure ślubny z koroną na królewskim paznokciu.

6.

W przeciwieństwie do nudnych linii prostych i kalibrowanych kształtów geometrycznych, wzory paznokci z

kropkami

oferują prawdziwy lot fantazji, a latem 2020 roku ten lot z pewnością pomoże Ci być na czasie. Kropki powracają do mody i można je wykorzystać w dowolny sposób: mogą tworzyć skomplikowane wielobarwne kształty, stanowić wyjątkową ozdobę "królewskiego paznokcia" lub być beztrosko i przypadkowo rozmieszczone na całej płytce paznokcia, częściowo nakładając się na bazę lakieru lub po prostu uzupełniając kompozycję. Eksperymentuj i ciesz się rezultatem.

Cóż, dla tych, którzy pragną czegoś krzykliwego, polecamy ultranowoczesny pixel manicure. Jest to idealne rozwiązanie dla dziewczyn pracujących w branży projektowej i IT.Pikselowy manicure z kropkami.

7. Manicure w stylu "negative

space" "Negative space", co w dosłownym tłumaczeniu oznacza przestrzeń negatywną - rodzaj manicure, w którym część paznokcia pozostaje w naturalnym kolorze i pokryta jest jedynie bezbarwnym lakierem. Na tym tle wszelkie kolorowe detale projektu wydają się bardziej trójwymiarowe. Manicure w stylu "negatywnej przestrzeni" jest bardzo aktualne w lecie 2020, to, jak również wszystkie trendy sezonu, różni się jasność i bezczelny nasycone kolory. Wciąż modne są te same roślinne i kropkowe nadruki, wielobarwne wzory i poszarpane linie.Manicure z przeźroczystymi obszarami (negative space).

Bądź stylowy aż po same czubki. Niech przyroda zachwyci Cię letnią pogodą, a Ty zachwyć swoim pięknem tych, którzy Cię otaczają!


Autor: Tatiana Kizhlo Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze