loader
Uroda & Zdrowie

Oczyszczanie, demakijaż, matowanie - płyn micelarny 3w1 do cery tłustej

Błyszczenie, przebarwienia, niedoskonałości... jeśli zmagasz się z problemami typowymi dla cery tłustej, to Płyn Micelarny 3w1 Garnier Czysta Skóra jest wprost stworzony dla Ciebie! Dowiedz się, jak działa i na czym polega jego niezwykła moc.

Płyn micelarny 3w1, czyli trzy niezwykłe działania

Garnier stworzył niezwykłą linię płynów micelarnych 3w1. Każdy z kosmetyków posiada trzy wyjątkowe właściwości, które doskonale odpowiadają na potrzeby skóry, której są dedykowane. Dzięki temu możesz znaleźć kosmetyk idealny dla siebie!

Płyn micelarny 3w1 do cery tłustej również posiada trzy unikalne właściwości. Po pierwsze - oczyszczanie, czyli usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, nawet tych znajdujących się w porach. Po drugie - demakijaż, czyli skuteczny sposób na szybkie i bezbolesne usunięcie resztek makijażu. I po trzecie - matowienie. Najważniejszy czynnik dla osób, które zmagają się z problemami cery tłustej.

Oczyszczanie skóry tłustej

Oczyszczanie to najważniejszy element każdej pielęgnacji. Nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele zanieczyszczeń zbieramy na twarzy w ciągu dnia. Miejski kurz, dym, pyłki niewidoczne gołym okiem - przyklejają się do naszej skóry i razem z sebum zaczynają jej szkodzić.

Płyn micelarny 3w1 pomaga usunąć wszystkie te zanieczyszczenia za jednym zamachem! Bez zbędnego pocierania, po prostu przyciąga je jak magnes i pomaga się ich pozbyć. Dla skóry tłustej jest to niezwykle ważne - zanieczyszczenia są bardzo często przyczyną powstawania niedoskonałości, na które skóra tłusta jest najbardziej podatna.

Oczyszczanie, demakijaż, matowanie - płyn micelarny 3w1 do cery tłustej

Demakijaż dla skóry tłustej

Płyn micelarny 3w1 to w zasadzie kosmetyk przeznaczony do demakijażu. Świetnie radzi sobie z usuwaniem nie tylko podkładu czy pudru, ale także oczywiście z trudniejszymi kosmetykami. Usuwa kredki i tusze, świetnie radzi sobie ze szminką.

Jedną z największych zalet płynu micelarnego 3w1 jest jego uniwersalność. To tylko jeden kosmetyk, ale możesz się go pozbyć z twarzy, oczu i ust jednym prostym gestem, bez pocierania!

Płyn micelarny: matowienie skóry tłustej

Płyn micelarny ma działanie lekko tonizujące. Nie zawiera alkoholu ani parabenów, więc usuwanie nadmiaru sebum jest jak najbardziej bezpieczne i delikatne. A co najważniejsze: trwały! Płyn micelarny 3w1 świetnie nadaje się do matowienia twarzy.

Dodatkowo lekko nawilża, co pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi hydrolipidowej. Dzięki temu tkanka jest w lepszej kondycji, przyjemniejsza w dotyku, gładka i miękka. Doprowadzenie skóry twarzy do idealnego stanu to żmudny i długotrwały proces, ale z tym kosmetykiem może się udać. Warto go stosować, aby zmniejszyć niedogodności związane z problemami przetłuszczającej się skóry.