loader
Uroda & Zdrowie

Jakie manicure będą modne w 2023 roku

Jakie manicure będą modne w 2023 roku

Pomysły na urodę /. Pomysły na manicure Modny manicure na 2023 rok to temat, którym interesuje się wiele dziewczyn i kobiet, które chcą mieć nieskazitelny wygląd. Dbając o nasze dłonie, panie śledzą najnowsze trendy w dziedzinie paznokci i nowe produkty. Mistrzowie stale pracują nad nowymi pomysłami na wzornictwo, aby dopasować się do różnych kształtów i długości paznokci.


Manicure 2023: Trendy i nowości sezonu

Studiując ostatnie nowości, można prześledzić tendencję do całkowitego niepodobania się do siebie. W modzie będzie zarówno prosty minimalistyczny manicure, jak i jaskrawe, skomplikowane i misterne wzory. Niektórzy preferują schludne rysunki, przejrzyste powłoki i minimalne dekoracje. Inni wręcz przeciwnie, wybierają opcje z folią, pajęczynami, metalicznymi elementami i innymi. A co najlepsze, to wszystko będzie popularne w nadchodzącym roku!

Modne stylizacje paznokci na 2023 rok mogą być również wykonane w następujących technikach
 1. : french;
 2. gradient
 3. ; stamping;
 4. slider design
 5. ;
 6. technika akwarelowa
 7. ;
 8. marbled i inne


 1. . 1. Wymienione wyżej
rozwiązania nie są czymś zupełnie nowym. Jednak z sezonu na sezon przechodzą one szereg zmian i są przekształcane przez nadchodzące trendy.Eksperci radzą, aby w 2023 roku zwrócić uwagę na technikę gradientu radialnego. Istotne będzie również rozciągnięcie koloru na paznokciach. Rozwiązanie to doskonale nadaje się do konstrukcji ze steampingiem lub suwakami.

Popularny jest również stylowy efekt metaliczny. Do jej stworzenia można zastosować:
 1. folię prażoną;
 2. mikę;
 3. paski metalizowane

;
 1. wstążkę

;
 1. wosk

.Dodatkowo można ozdobić palce manicure'em z różnymi napisami, monogramami i logotypami. Wśród rysunków prym wiodą:
 1. nadruki "zwierzęce";
 2. motyle

;
 1. portrety dziewcząt

;
 1. wzory kwiatowe i roślinne

;
 1. geometria

;
 1. abstrakcja

;
 1. robaki i owady;
 2. wzory tematyczne: choinka, serca, gwiazdki, płatki śniegu, liście

itp. 1. Modny
będzie manicure z różnorodnymi wzorami nie tylko na dłoniach, ale także na każdym palcu.Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych i innych stylowych rozwiązaniach na nowy sezon 2023!


Abstrakcyjny manicure

Abstrakcja nie bez powodu znajduje się w czołówce. To bardzo piękny i ciekawy projekt, w którym można wykorzystać różne detale! Najważniejsze jest to, aby odebrać delikatną bazę. A potem rób co chcesz: cekiny, różne lakiery, pajęczyny, głaskanie, naklejki itp.


Z motywami kwiatowymi

Ten pomysł można zrealizować na różne sposoby: zarówno przy użyciu spokojnej palety barw, jak i bardziej nasyconej. W pierwszym przypadku dozwolone jest śmiałe ozdabianie wszystkich paznokci rysunkami lub stemplowaniem. A w drugim przypadku zaleca się, aby kilka palców było monochromatycznych, a na reszcie zastosować wzory kwiatowe lub roślinne.
Modą w 2023 roku jest luksusowy czarny manicure, który wykonuje się czarnym lakierem. Do niego w tandemie jest użycie złotego materiału - folii, cekinów, miki. Mistrzowie zauważyć, że bardzo wyrafinowany i elegancki będzie wyglądać matowy francuski, gdzie podstawa - czarny, a krawędź paznokci - ozdobione złotym akcentem. Pozostała część paznokcia pokryta jest brokatem.
Z cekinami lub dżetami

Motyw brokatu to ponadczasowa klasyka, która jest często wybierana na uroczyste okazje. Błyszczące elementy będą zachwycać szykownych fanów także w przyszłym roku! Cekiny mogą być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z dżetami.
Przepiórcze

jajko Kilka lat temu na listach trendów pojawił się wzór zwany przepiórczym jajkiem. I jak wspomniano wyżej, dziś stare techniki pozostają popularne, ale zyskują świeższe spojrzenie. Tak więc modny manicure 2023 ze wzorem "przepiórcze jajo" może być uzupełniony o wiele innych detali. Na przykład:
 1. naklejki lub rysunki;
 2. gradient radialny

;
 1. pociągnięcia;
 2. folia

. 1. Zobacz na zdjęciu poniżej


 1. przykłady.

Francuski manicure z gradientem

Jeśli nagle chcesz dodać kolor do swojego wizerunku, zrób francuski manicure w jasnych kolorach. Używając tej techniki, udekoruj 3 paznokcie, a na dwóch pozostałych wciel gładki gradient.


Transparentny manicure

Miłośniczki minimalizmu z pewnością pokochają nietypowy transparentny wzór. Jako bazy użyj żelu o jasnym kolorze i utrzymuj go jak najbardziej zbliżonego do koloru paznokcia. Nad nim można narysować ciekawe wzory lub zastosować stemplowanie, naklejki.


Ciekawy wzór z mieszanką kolorów

Modny manicure 2023 też może mieć taki cudowny, ale szalenie piękny wygląd! Do bazy użyto jasnego lakieru (mleczny, delikatny róż). Następnie trzeba zostawić na paznokciu kroplę innego koloru i trochę go rozmazać. Po tym dodaje się inne kolory, z którymi wszystko jest tak samo. Dodać highlight pomoże brokat lub folia.

Zobaczcie sami, jak szykownie wygląda!


Z napisami

Wiele osób wciąż cieszy się z rozwiązań z oryginalnymi napisami. Ogromną zaletą tego manicure jest to, że na paznokciach można umieścić absolutnie dowolną frazę. Jest ogromna ilość naklejek z dużymi literami, małymi hasłami i nie tylko.


Nietypowe rozwiązanie Na

liście oryginalnych projektów pojawił się ten pomysł. Do jego wcielenia trzeba użyć jakichś lakierów i pewnie spangli (do woli). Lakier nakłada się na wierzch neutralnej bazy. Należy go delikatnie rozprowadzić na wszystkich krawędziach paznokcia, aby wyglądał jak na poniższym zdjęciu. Jako podkreślenie możesz dodać odrobinę brokatu.


Geometria

I oczywiście, gdzie się obejść bez uniwersalnej geometrii? Wiele młodych pań będzie uwielbiać ten styl, dlatego nie opuszcza on list liderów mody! Ale w 2023 roku zaleca się stosowanie minimalnej ilości elementów lub wykonywanie błyszczących rysunków na matowym tle.
A

na zakończenie chciałabym zwrócić Waszą uwagę na kolejny topowy manicure z animalistycznym printem. Można wymyślić ogromną ilość wariacji wcielenia tego wzoru, więc zainspiruj się przykładami i nie bój się wprowadzić czegoś własnego!Modny manicure 2023 reprezentowany jest przez bogactwo różnych opcji, wśród których na pewno znajdziesz to, co lubisz! Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
 • Czytaj także
 • Komentarze