loader
Blog

Dzień teściowej - 24 października

Jest wiele żartów na ich temat, zmora naszej egzystencji i stały nagging głos, który wisi z tyłu naszych głowach. Dosłownie, jeśli zdarzają się jeździć na tylnym siedzeniu samochodu, lub siedząc w salonie, lub heck, wiszące w teściowej, że twoja żona właśnie nalegał, że trzeba było budować na tylnych akrów swojej własności.

Tak, wiemy, nie są one często nasze ulubione osoby albo, a częściej niż nie są głównym składnikiem dlaczego nie chcemy się ożenić. Tak czy inaczej, dzień teściowej świętuje wszystko, co jest dobre o nich ... biorąc pod uwagę czas, jestem pewien, że możemy myśleć o czymś.

Czytaj również: Dzień teściowej - żarty i memy

Historia Dnia Teściowej

Teściowe istnieją od... Cóż, przypuszczamy, że w zależności od punktu widzenia, od czasów krótko po Edenie i drugim ślubie. (Trzeba założyć, że ślub Adama i Ewy był domyślny). I znowu, biorąc pod uwagę inny punkt widzenia, po raz pierwszy dwóch neandertalczyków spotkało się razem, a matka jednego z nich pouczała drugiego o tym, że nie przyniósł wystarczająco dużo gry, i jak Ugg przyniósł mamuta w zeszłym sezonie, co zrobiłeś?

Teściowa może być najgorszym wrogiem swojego związku i może spowodować więcej problemów niż sentymentalny list miłosny od starego płomienia. Następnie ponownie, mogą one również być największą korzyścią i prawdziwym mistrzem dla twojego związku w najtrudniejszych czasach.

To naprawdę nie jest zaskakujące, że są tak mieszane torby, ostatecznie rodzice chcą tego, co najlepsze dla swoich dzieci, i trudno sobie wyobrazić, że ktoś jest wystarczająco dobry dla swojej małej dziewczynki (lub chłopca, dla tej sprawy).

starsza kobieta

Jak świętować Dzień Teściowej

Zacznij prosto, zadzwoń do teściowej i szczerze zapytaj, co u niej słychać. Dzień teściowej jest jak nurkowanie w paszczy lwa i uznając, że nie są one wszystkie złe. Lub, jeśli są, dając im znać dokładnie, jak źle są naprawdę.

Nigdy nie lekceważ wartości dobrego pieczenia, gdy masz kogoś takiego jak teściowa, która albo cię nie lubi, albo nie wie, że czasami trzeba pozwolić ludziom pracować rzeczy dla siebie.

Z drugiej strony, jeśli masz wspaniałą teściową, upewnij się, że spędzisz trochę czasu, mówiąc jej, jak bardzo ją doceniasz, co jest dobrą radą, nawet jeśli jej nie lubisz i uważasz, że jest bardziej niż trochę irytująca. Dzień Teściowej jest czasem o ułatwianiu życia swoim partnerom poprzez udobruchanie wielkiego złoczyńcy.