loader
Uroda & Zdrowie

Jakie modne wzory warto zmienić w swoim manicure w 2022 r.

Jakie modne wzory urozmaicą Twój manicure w 2022 roku

Beauty Ideas /. Pomysły na manicure Modna stylizacja paznokci jest bardzo ważna dla stworzenia pełnego wyglądu, dlatego każda kobieta powinna wiedzieć, jaki manicure będzie modny w 2022 roku. Teraz opowiemy Ci o trendach w branży paznokciowej, sposobach na długotrwały manicure oraz, jako bonus, pokażemy Ci najciekawsze pomysły na manicure w tym roku.


Co jest obecnie modne w branży paznokciowej?

Każdego roku moda daje nam coś niezwykłego i interesującego, a my musimy tylko za nią podążać, aby zawsze wyglądać nieskazitelnie. Dłonie kobiety są jej wizytówką, dlatego wymagają stałej pielęgnacji i pięknego manicure. Oto opcje manicure, które będą istotne w tym roku
 1. : Uniwersalna naturalność. Prosty manicure higieniczny z wykończeniem transparentnym lub nude to trend, który pozostaje aktualny z roku na rok. 1. Matowe paznokcie. Błyszczące wykończenie w 2022 r. jest gorsze od wykończenia matowego, które wygląda bardzo luksusowo. 1. Klasyczny język francuski. Nie traci na znaczeniu znany nam francuski manicure. Jest w stanie ozdobić dłonie każdej kobiety i uzupełnić obrazy w różnych stylach. 1. Manicure francuski z czarnymi końcówkami. Popularne będą i french z czarnymi półksiężycami. Odpowiednie dla tego typu projektów dla odważnych i pewnych siebie kobiet. 1. Litery na gwoździach. Za pomocą naklejek i rysunków w formie liter można wyrazić swoją indywidualność. 1. Metal na gwoździach. W 2022 roku można bezpiecznie wykonywać manicure za pomocą folii, wosku i innych pokryć imitujących powierzchnię metalu. 1. Iskierki. Błyszczyk we wszystkich swoich przejawach w bieżącym roku będzie wyglądał na paznokciach bardzo stosownie. Taki manicure jest odpowiedni nie tylko na wakacje. 1. Tekstury. Wzory na paznokciach, które powstają po zastosowaniu tej techniki za każdym razem, są zupełnie wyjątkowe. 1. Należy powiedzieć


 1. kilka


słów o odcieniach manicure, które są popularne w 2022 roku. W modzie są nadal kolory nude, czerń i czerwień. Ponadto należy zwrócić uwagę na ciemniejsze odcienie zieleni, błękitu i fioletu, a także wino, śliwkę i lawendę.


Modne wzory paznokci 2022

Oto część zabawy dla większości kobiet, ponieważ oto kilka prawdziwych pomysłów na stylowe manicure na rok 2022. Możesz przyjrzeć się bliżej zdjęciom i zapisać ulubione.

Naturalny man

icure Jak już wspomnieliśmy, jedną z najbardziej uniwersalnych opcji manicure jest naturalne wykończenie. Spójrzcie na zdjęcie - nie ma tu żadnego wzoru, a kolor jest jak najbardziej niedopracowany. Jednocześnie dłonie wyglądają na zadbane i bardzo delikatne.


Czarny French z dżetami

Oto pomysł na czarny francuski manicure. Po pierwsze, jest matowy, więc w podwójny sposób odpowiada trendom roku 2022. Po drugie, jest on bardzo udanie uzupełniony luksusowymi dżetami znajdującymi się u podstawy obu paznokci. Nie bój się eksperymentować z językiem francuskim, ponieważ jest on bardzo łatwy do przekształcenia.


Silver Glitter

Poniższy wzór jest idealny zarówno dla krótkich, jak i długich paznokci. Jak zawsze odpowiedni brokat w kolorze srebrnym jest tu umieszczony w formie delikatnych rozsypanek, a niektóre paznokcie są nim całkowicie pokryte. Jest to wzór, który już dawno przestał być wyłącznie świąteczny. Błyszczyk na każdy dzień jest piękny!


"Łzy jednorożca"

Ten wzór jest wykonywany przy użyciu płynnego złota lub srebra. Krople "metalu" są nakładane na płytki paznokciowe, tak jak w tym przypadku. Zwykle robi się to losowo, aby wzór wyglądał jak najbardziej naturalnie. Wykończenie w tym przypadku jest w modnym w tym roku kolorze lawendowym.


Subtelne tekstury

Jeśli szukasz modnego wzoru na paznokcie na wiosnę 2022 roku, nie szukaj dalej niż nail art z teksturami. Zmieszano tu lakiery o różnych odcieniach, a wszystkie razem tworzą bardzo atrakcyjny obraz. Ponadto plamy te są uzupełnione błyszczącymi smugami, które czynią je jeszcze bardziej interesującymi.


Wykończenie

matowe Wykończenie matowe jest często wykonywane w wersji monochromatycznej, ale można je również nieco urozmaicić, jeśli jest to pożądane. Na przedstawionym zdjęciu wszystkie paznokcie są pokryte różnymi odcieniami, które z każdym palcem stają się coraz ciemniejsze. Mimo to wszystkie kolory bardzo dobrze ze sobą współgrają.


Niebieski manicure

Jednym z najmodniejszych odcieni w 2022 roku jest granatowy, dlatego będzie on odpowiednio wyglądał na Twoich paznokciach. Zwróć uwagę na stylowy wzór z cekinami i paskiem wzdłuż paznokcia. Połączenie kolorów jest tutaj niesamowite, więc Twoje ręce będą przyciągać wszystkie spojrzenia.


Jak

można zauważyć, nowości roku 2022 oferują dziewczętom wiele modnych możliwości stylizacji paznokci. Ale wykonanie manicure to dopiero połowa sukcesu. Ważne jest, aby móc zachować ją w jej pierwotnej formie przez cały okres noszenia. Wiele kobiet boryka się z problemem pękających, łuszczących się i łamiących się paznokci.Oto kilka sposobów na przedłużenie trwałości paznokci:
 1. Unikaj kontaktu z wodą przez kilka pierwszych godzin po malowaniu

.
 1. W ciągu pierwszych 24 godzin nie zaleca się również korzystania z sauny, kąpieli ani długiego przebywania w łazience. 1. Podczas czyszczenia lub mycia z użyciem różnych produktów gospodarstwa domowego należy zawsze zakładać rękawice. Agresywne środki chemiczne stosowane w gospodarstwie domowym mogą uszkodzić lakier w żelu. 1. Nie poprawiaj pracy rzemieślnika za pomocą pilnika do paznokci. Paznokieć jest szczelnie "zamknięty" w warstwach lakieru do paznokci, a uszkodzenie tej bariery prowadzi do dalszego łuszczenia się. 1. Nie dłub w niczym paznokciami, uważaj na noże, klucze i wszelkie metalowe przedmioty. 1. Pielęgnuj skórki za pomocą różnych kremów i olejków.
 2. Nie usuwaj własnego lakieru żelowego, ponieważ możesz uszkodzić paznokcie. 1. Ważne jest
, aby mieć dobrego i stałego technika paznokci, który zna Twoje paznokcie i potrafi się do nich dostosować. Na przykład, jeśli paznokcie są zbyt cienkie, można je wzmocnić dodatkową warstwą bazy.Podczas następnej wizyty u manicurzystki zafunduj sobie modny wzór paznokci na rok 2022, taki jak na jednym z zamieszczonych tu zdjęć. I pamiętaj, że aby uzyskać trwały wygląd, paznokcie należy pielęgnować co najmniej raz na trzy tygodnie. Omów artykuł Powiedz o mnie znajomym: Subskrybuj magazyn:
 • Przeczytaj także
 • Komentarze