loader
Uroda & Zdrowie

Przygotowanie skóry do jesieni: wskazówki kosmetyczki

Przygotowanie skóry na jesień: porady kosmetyczne

Pomysły na urodę /... Grooming

Jesień to idealna pora roku, aby rozpieszczać się silniejszymi zabiegami na ciało, które zresetują, odmłodzą i ożywią Twoją skórę. Ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry i znana kosmetyczka Vicky Morav przedstawia zabiegi, które zaleca dla Twojej skóry w tym przejściowym okresie.

"Kluczowe jest zresetowanie skóry w tym sezonie, zwłaszcza po miesiącach przebywania na słońcu i noszenia maseczek przez długi czas" - mówi Morav. Oto kilka z jej ulubionych zabiegów.

Mikrodermabrazja


Mikrodermabrazja jest minimalnie inwazyjną procedurą stosowaną w celu poprawy wyglądu uszkodzeń posłonecznych, zmarszczek, blizn i innych. Ten "power peel" jest idealny na jesień, ponieważ przed i po zabiegu należy unikać słońca.

Nieablacyjny laser frakcjonowany


Znany ze swoich długotrwałych korzyści, zabieg wyrównuje koloryt skóry, minimalizuje pory i odnawia skórę, eliminując wczesne oznaki starzenia. Zabieg ten może przynieść zarówno natychmiastowe rezultaty, jak i stopniowe rezultaty dzięki zastosowaniu kilku zabiegów.

Microneedling


Idealny do leczenia tkanki bliznowatej i matowej skóry. Microneedling odmładza skórę za pomocą maleńkich igiełek, które są przesuwane po jej powierzchni. Ten zabieg stanie się Twoim nowym "podejściem", jeśli szukasz bardziej młodzieńczej i pełnej życia cery.

Podnoszenie częstotliwością radiową


Szukasz liftingu twarzy bez użycia noża? Vicky wykorzystuje radiofrekwencję do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, pozostawiając skórę jędrną i napiętą. Radiofrekwencja ma na celu skorygowanie luźnej skóry, szyi i podbródka.

Drenaż limfatyczny


Dla tych, którzy wolą mniej inwazyjne leczenie, drenaż limfatyczny jest dla Ciebie. Ten terapeutyczny masaż wykorzystuje lekki nacisk i rytmiczne pociągnięcia w celu zwiększenia przepływu limfy i zmniejszenia ilości toksyn w organizmie. Pomaga to poprawić ogólny blask skóry, zmniejsza obrzęki i z czasem nadaje twarzy bardziej wyrzeźbiony wygląd.

Zabiegi w salonie są dobre, ponieważ dają dość szybkie rezultaty. Jednak nie zawsze są one dostępne dla wszystkich. I to nie znaczy, że... Nawet osoby intensywnie korzystające z salonów nie mogą poddać się ulubionym zabiegom, gdy nadejdzie czas kolejnego boomu. Co więc możesz zrobić? Pielęgnacja skóry może odbywać się również w domu, na przykład przy pomocy maseczek, peelingów i kremów do ciała. Ćwiczenia jogi twarzy są również świetnym rozwiązaniem na problemy skórne.

Wraz z nadejściem jesieni często dopada nas nie tylko wilgoć i chłód, ale także problemy skórne związane z pogarszającymi się warunkami atmosferycznymi. Czynniki naturalne mają duży wpływ na stan skóry, zarówno pozytywny, jak i negatywny. Dlatego też pielęgnacja skóry jesienią jest bardzo ważna i zasadniczo różni się od tej latem.

Omówienie artykułu
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj ten magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on