loader
Uroda & Zdrowie

Skuteczne zabiegi kosmetyczne w celu usunięcia podwójnego podbródka

Skuteczne zabiegi kosmetyczne w walce z podwójnym podbródkiem

Pomysły na urodę /. Pielęgnacja Nie ma człowieka, który byłby zadowolony z wyglądu podwójnego podbródka. Dodatkowa zmarszczka w okolicy podbródka to defekt kosmetyczny, który nie tylko psuje wygląd, ale także dodaje wieku. Ale dzięki temu, że kosmetologia nie stoi w miejscu, dziś pozbycie się podwójnego podbródka nie jest problemem. Wystarczy, że wybierzesz najbardziej odpowiednią metodę spośród tych, o których dzisiaj Ci opowiemy.


Dlaczego podwójny podbródek

Ważne! Nie musisz mieć nadwagi, aby mieć podwójny podbródek. Jest to jednak jedna z najczęstszych przyczyn. Jeśli tak, to można ją złagodzić poprzez dietę i utratę masy ciała.

Są też inne przyczyny podwójnego podbródka
  1. : predyspozycje genetyczne;
  2. osobliwości anatomiczne (wady zgryzu, specyficzna budowa dolnej szczęki);
  3. zmiany związane z wiekiem (słabe więzadła, luźna tkanka tłuszczowa, rozciąganie skóry);
  4. stoop, problemy z tarczycą - to rzadkie przyczyny
. Jeśli przyczyną dodatkowej fałdy pod dolną szczęką jest jedna z wymienionych przyczyn, najlepiej poradzić sobie z nią poprzez zabiegi kosmetyczne.


Jakie zabiegi kosmetyczne są najbardziej skuteczne w walce z drugim

podbródkiem Drugi podbródek nie wyrządza człowiekowi żadnej szkody poza stworzeniem defektu kosmetycznego. Jeśli mamy do czynienia z taką sytuacją, należy skontaktować się z kosmetyczką, która postara się zrozumieć przyczynę i zaproponuje najskuteczniejszy sposób rozwiązania problemu.

My natomiast opowiemy Ci o wyborach, jakie musi dokonać kosmetyczka.

Mezoterapia M

ezoterapia odnosi się do wprowadzenia pod skórę w obszarze problemowym leków, zdolnych do rozbicia tkanki tłuszczowej. Ponadto leki te zapobiegają powstawaniu nowych komórek tłuszczowych, usuwają produkty przemiany materii, poprawiają krążenie krwi w tym obszarze i tonizują skórę. Kurs leczenia składa się zazwyczaj z 4 do 6 zabiegów wykonywanych co 7 do 10 dni.


Triada

Trzy enzymy stosowane w tym zabiegu to hialuronidaza, lipaza i kolagenaza. Produkt zawierający te enzymy jest wstrzykiwany w obszar problemowy. Efektem końcowym jest redukcja złogów tłuszczu poprzez rozbicie lipocytów oraz aktywacja funkcji drenażowych układu limfatycznego. Kuracja składa się z 2 do 6 sesji co 3 do 4 tygodni. Rezultat jest widoczny w ciągu około jednego miesiąca.


Endosfera

Zabieg ten jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych dostępnych zabiegów. Działa na zasadzie wibracji kompresyjnej, która poprawia miejscowe krążenie krwi, przyspiesza przepływ limfy, spala złogi tłuszczu i zmniejsza obrzęki. W efekcie podwójny podbródek zniknął, a ukojenie skóry jest znacznie lepsze.

Mezonity Mezonity

są wprowadzane pod skórę i mocowane w okolicy za uszami. To znaczy, że nie usuwają one bezpośrednio podwójnego podbródka. Ich zadaniem jest stworzenie szkieletu, który będzie podtrzymywał skórę i kształtował kontury twarzy. Po około 6 miesiącach nici ulegają wchłonięciu, ale ich efekt (tworzenie szkieletu) utrzymuje się przez kilka lat.


Lipoliza laserowa (liposukcja) W

tym przypadku komórki tłuszczowe są usuwane poprzez naświetlanie problematycznego obszaru wiązką światła. Tkanka tłuszczowa zostaje zniszczona i przekształcona w kwasy tłuszczowe, glicerynę i wodę. Są one eliminowane z organizmu bez śladu. Aby pozbyć się podwójnego podbródka, potrzeba od 6 do 10 zabiegów, trwających po 20 minut.

Uwaga! Lipoliza laserowa jest przeciwwskazana w obecności chorób zakaźnych, zapalenia skóry, chorób krwi, wątroby, serca, woreczka żółciowego, trzustki, chorób autoimmunologicznych oraz ciąży.


RF-lift

RF-lifting lub lifting falami radiowymi to podgrzewanie tkanek i niszczenie komórek tłuszczowych. Poprzez ogrzewanie stary kolagen w tkance zostaje zniszczony, a nowy jest syntetyzowany w szybszym tempie. Do tego celu służy specjalna przystawka. Po kursie 10-12 zabiegów następuje zwykle długotrwały efekt.

Lifting SMAS W

tym zabiegu do skóry aplikowana jest energia ultradźwiękowa. Efektem jest stymulacja produkcji kolagenu zarówno w powierzchownych, jak i głębokich warstwach skóry. Skóra staje się jędrniejsza, powstaje piękny kontur twarzy, znika podwójny podbródek. Metoda jest bezbolesna i nie ma okresu rehabilitacji.


LPG-masaż

LPG-masaż to nieinwazyjna, bezbolesna metoda pozbycia się podwójnego podbródka. Wykorzystuje nowoczesne urządzenie, które celuje w złogi tłuszczu. W trakcie zabiegu zostają one rozpuszczone, skóra staje się jędrniejsza, zmniejsza się obrzęk i modeluje się piękny kontur twarzy. Metoda ta stosowana jest nie tylko na obszarze podbródka, ale także na całym ciele.

Coolsculpting by Zeltiq

Metoda ta jest uważana za najlepszą alternatywę dla chirurgicznej liposukcji i ma na celu zwalczanie złogów tłuszczu. Zabieg polega na zastosowaniu niskich temperatur na obszar problemowy. W efekcie dochodzi do krystalizacji i zniszczenia komórek tłuszczowych (adipocytów). Po pierwszym zabiegu usunięte jest już około 40% złogów tłuszczu. Zabieg jest bezpieczny i całkowicie atraumatyczny.


Termolifting

Termolifting to również nieinwazyjny zabieg, który może napiąć skórę. Wiązka lasera pozostawia górne warstwy skóry nietknięte, działając na głębsze warstwy. W efekcie następuje wzrost produkcji kolagenu, co przyczynia się do zwiększenia jędrności skóry.

Uwaga! Pierwsze rezultaty zabiegu widać po kilku tygodniach, ale pełny efekt objawia się po około sześciu miesiącach.Każdy z powyższych zabiegów ma swoją charakterystykę, przeciwwskazania i procent skuteczności. Dlatego też zaleca się, aby sprawdzić u kosmetyczki i wybrać zabieg, który będzie dla Ciebie najbardziej skuteczny. Pozbycie się tego podwójnego podbródka jest stosunkowo łatwe, więc zrób to i pomyśl, jak będziesz wyglądać w lustrze!
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj:
  • Czytaj także
  • Komentarze