loader
Uroda & Zdrowie

11 szybkich, codziennych fryzur dla średniej długości włosów.

11 szybkich codziennych fryzur dla średniej długości włosów

Beauty ideas/. Pomysły na fryzury

Statystycznie rzecz biorąc, większość kobiet ma tendencję do trzymania się jednej fryzury w codziennym życiu - najszybszej, która może skrócić czas spędzony na porannym szykowaniu się. Nie zmieniamy swojego wyglądu dzień po dniu, ale mamy ochotę na coś nowego! Dla tych, którzy mają ten sam głód nowości, dajemy Ci metamorfozę z tymi szybkimi fryzurami.

1. Proste włosy z przedziałkiem z boku

Idealna fryzura na każdą okazję, którą można ułożyć w kilka minut za pomocą prostownicy. Ważne jest jednak, by wziąć pod uwagę strukturę włosów. Jeśli są one naturalnie dość proste lub tylko lekko kręcone, można je ułożyć w krótkim czasie. Z kolei właścicielki włosów kręconych mogą mieć inny styl. Ukośne długie grzywki sprawiają, że jest to opcja dla właścicielek okrągłej lub kwadratowej twarzy. Takie grzywki pomagają wizualnie zwęzić twarz.


2.

Przedziałek z

boku

: Przeczesz włosy niedbale przez quiff nad czołem i rozczesz je na boki. Stwórz przedziałek z boku. To jedna z tych fryzur z przedziałkiem na boku, którą można wykonać bez grzebienia. Wystarczy przejechać po włosach styliskiem. 3.


3.

Zrób

węzeł z luźnym i szerokim

przedziałkiem z boku, a następnie zwiąż większość włosów w węzeł z tyłu głowy. Możesz zrobić jeden lub dwa pasma z przedziałkiem z boku.


4. Falowany długi b

ob Jeśli masz fryzurę typu bob lub longbob (długi bob), zaleca się stworzenie niechlujnego wyglądu z lekkimi falami sheggie. Aby uzyskać fale, które utrzymają się przez cały dzień, nawiń włosy na lokówkę w nocy. Możesz również stworzyć ten efekt zaplatając włosy w warkocze.


5. Kaskadowe

włosy Czy masz naturalnie proste włosy? W takim razie możesz zafundować sobie kilka fryzur w stylu business casual, które nie wymagają układania włosów. Na przykład kaskadowe cięcie z grzywką, która jest gruba i płaska. Modne dla dziewczyny o szczerym czole.


6. Stylizacja włosów w stylu lat 20.

Jeśli lubisz styl retro, postaw na fryzurę inspirowaną latami 20. z dużą dozą postawy. Nie musisz idealnie spłaszczać włosów. Rozczesz lekko palcami swoje kosmyki, a następnie zwiń je z powrotem w węzeł poniżej karku. Oddziel i lekko podkręć jedno pasmo z boku.


7. Faux short bob

: Nie musisz ścinać włosów, jeśli chcesz dokonać dramatycznej metamorfozy. Faux short bob może być stworzony na wiele różnych sposobów. Najczęstszym sposobem jest warkocz ukryty pod włosami. Wyszczotkuj włosy, zaczesz je do tyłu na odpowiednią długość i zwiąż w ciasny warkocz, pozostawiając odpowiednią partię włosów na górze bez zaplecenia. Ukryj ciasny warkocz pod faux bobem, zabezpieczając go spinką.


8.

Hollywoodzkie

loki

Istnieje wiele różnych odmian hollywoodzkich loków. My zdecydowaliśmy się na uniwersalną opcję, która sprawdzi się zarówno w stylu biurowym, jak i na randce. Będziesz potrzebowała lokówki, aby Twoje pasma były zdefiniowane i określone. Po zakręceniu, spryskaj je lakierem do włosów.


9. Zakręcona balerina

Bukiet baleriny to jedna z najszybszych fryzur ze wszystkich. Dodatkowym atutem jest to, że może sprawić, że włosy będą wyglądać na pełniejsze i grubsze. Przyda się do tego specjalna bagietka do koków, łatwo dostępna w każdym sklepie fryzjerskim. Zwiąż kucyk przez bajgiel, a następnie zwiń włosy pod podstawą bajgla. Aby uzyskać bardziej kobiecy wygląd, odepnij najpierw 1-2 pasma włosów, okręcając je wokół koczka. Luźne końcówki upnij pod kokiem i zabezpiecz je spinką.


10. Flipped up

Jeden z moich wszech czasów ulubionych stylów dla średnich długości, ponieważ zajmuje minutę, aby osiągnąć. Zmierzyłam czas. Można ją wykonać na dwa sposoby.

1) Z opaską. Potrzebujesz opaski z gumką obejmującą tył głowy. Załóż ją na głowę i zawiń pasma włosów za gumką.

2) Z gum ką. Osobiście, jest to najszybszy sposób. Po prostu zrób niskiego i luźnego kucyka. Zwiąż go gumką. Nad podstawą gumki zrób na środku włosów dziurę i przełóż przez nią kucyk. Gotowe!
Romantyczny akcent możesz dodać, wydzielając jedno pasmo włosów z boku. Jeśli szukasz szybkiej fryzury na uroczyste wydarzenie, możesz ozdobić włosy nietypowym dodatkiem.


11. Wysoki kucyk z

grzebieniem

z polaru

może sprawić, że włosy będą wyglądały na grubsze i będą miały większą objętość. Osobiście nie polecałabym tej fryzury na co dzień, ponieważ może ona zmącić strukturę włosów. Mogą się one plątać i ulegać urazom. Jednak co jakiś czas tapirowanie nie zaszkodzi. Wystarczy, że wydzielisz górną część włosów i utapirujesz je w górę i w dół, dzięki czemu będą wyglądać na pełniejsze. Następnie zrób prostego, wysokiego kucyka.Chcesz być na bieżąco z modą? Przewodnik po trendach jesienno-zimowych.

Zadbaj o to, by Twoje włosy wyglądały fantastycznie przez cały rok!
Autor: Mira Kirova Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn
  • Czytaj także
  • Comments Off on