loader
Uroda & Zdrowie

Jakie techniki koloryzacji włosów są modne w okresie jesień-zima 2022-2023 r.

Jakie techniki koloryzacji włosów są modne w okresie jesień-zima 2022-2023?

Pomysły na stylizację włosów i urodę Pomysły na fryzury Jesteśmy pewni, że absolutnie każda kobieta przynajmniej raz w życiu myślała o zmianie swojego wizerunku. Dziś istnieje ogromna ilość opcji, które mogą stylowo zmienić wygląd. Dlatego proponujemy przyjrzeć się bliżej jednemu z kardynalnych sposobów - farbowaniu włosów i nowoczesnym modnym technikom.Zmiana koloru swoich zamków była kiedyś uważana za niezwykłe i bardzo odważne posunięcie. Jednak w dzisiejszym świecie takie przedsięwzięcie jest powszechnym zabiegiem, na który bez obaw udaje się wiele młodych pań.

Pamiętajcie o tym: Koloryzacja to nie zawsze drastyczna zmiana koloru. W niektórych przypadkach może to być nadal ten sam kolor z niewielką różnicą, przy użyciu nowych technik lub technik, które mogą odświeżyć wygląd.

W tym artykule przeprowadzimy Cię przez najmodniejsze i najbardziej trendy techniki koloryzacji na nowy zimny sezon 2022-2023. Czytaj dalej, aby poznać kilka stylowych rozwiązań.


Top 12 technik stylizacji na lata 2022-2023

Po pierwsze, lubimy wskazywać na niezliczone opcje kolorystyczne w ofercie, które są świetne dla pań w każdym wieku i o każdym typie ciała.

Nowe trendy we włosach oferują dziewczynom i kobietom wiele niesamowitych opcji kolorystycznych, które mogą nadać Twojemu wyglądowi oryginalności i skuteczności. Dodatkowo, odpowiednia fryzura może pomóc wyprostować twarz i nadać włosom blask.

Fryzjerzy mogą zaoferować wiele technik dla różnych długości włosów, które mogą pomóc nie tylko w radykalnej zmianie wizerunku, ale także w skutecznym wyrażeniu siebie i podkreśleniu swojej indywidualności.


Z

każdym rokiem ta technika staje się coraz bardziej klasyczna. Wiele pań zakochało się w nim za maksymalną naturalność, którą uzyskują po farbowaniu. Dzięki naprzemienności ciemnych i jasnych loków, na koniec pojawia się efekt spalonych włosów.

Bronde natomiast ma kilka innych pozytywnych cech. Metoda ta pozwala na przykład dodać włosom nieco gęstości i sprawia, że włosy nabierają głębi. Ta ostatnia cecha pozwala kobietom rzadziej odwiedzać salony!
Barwienie

to jeden z klasyków, który istnieje już od jakiegoś czasu. Technika ta polega na farbowaniu tylko pojedynczych pasm włosów. Przez wiele wcześniejszych lat stosowano jedynie lekkie barwienie. Jednak dziś eksperci są gotowi zadowolić swoje klientki z ciemnych, a nawet kolorowych włosów.
Podobnie

balayage

nie zamierza rezygnować ze swoich czołowych pozycji. Aby przejść do tej odmiany, fryzjerzy nie muszą używać folii, ponieważ kolor musi być nałożony na całe ciało za jednym szybkim pociągnięciem. Następnie pozostawia się ją do wyschnięcia.


Shatouche

W technice shatouche jest coś podobnego z poprzednią metodą kolorowania. Tutaj przede wszystkim technik robi grzebień (i to na całej długości). Należy zastosować środek wybielający. Chwilę później uzyskuje się efekt spalonych włosów.

Jednak, jakkolwiek prosto by to nie brzmiało, w prawdziwym życiu technika ta jest bardziej skomplikowana do wykonania. Dlatego koszt takiej techniki będzie odpowiednio wyższy.
Baby-lighting Baby-lighting

to forma rozświetlenia. Może pomóc nadać włosom
  1. objętość,
  2. głębię i
  3. maksymalny poziom naturalności
. Aby stworzyć tak oszałamiający efekt, konieczne jest rozjaśnienie bardzo cienkich pasm. Zwróć uwagę, że są one wykonywane w bliskich odstępach czasu. Po zabiegu będziesz miała wrażenie, że jesteś całkowicie blond, ale w rzeczywistości tak nie jest. Loki będą ogólnie lżejsze, ale część włosów nadal pozostanie nietknięta.


Kolorystyka Tortoiseshell

To jest nowy wygląd na lata 2022-2023. Balayage wykonuje się wokół twarzy, a na wszystkie pozostałe obszary nakłada się baby blond. Mistrzowie używają również wielu odcieni (przy czym wielu twierdzi, że im jaśniejsze odcienie, tym lepiej). W efekcie powstała fryzura przypominająca skorupę żółwia.
Degrande

Ten styl często mylony jest z popularnym ombré lub sombré. Dlatego uważamy, że należy wyjaśnić pewne niuanse.
  1. Technika ombre oznacza przejście od ciemniejszego do jaśniejszego koloru.
  2. W technice degradé stosuje się pełny gradient


.


  1. Podczas gdy
pierwsza metoda powoduje bardziej zauważalne przejście, druga metoda sprawia, że przejście jest tak płynne, jak to tylko możliwe, wymazując prawie wszystkie granice.

Uwaga: wielu ekspertów radzi, by metodę stosować w kolorze.


Splashlights

Ta opcja nie każdemu przypadnie do gustu, gdyż nie wielu doceni jej osobliwość. Ale ekstrawaganckie dziewczyny, które nie boją się żadnych eksperymentów i są gotowe spróbować wszystkiego, co możliwe, aby zmienić wizerunek, mogą ucieleśnić to przedsięwzięcie. Istotą techniki Splashlights jest to, że robią plamę na włosach. Dodatkowo cecha ta jest umieszczona w środku pasma.

Tutaj ważne jest, aby stworzyć gładką granicę z włosami w naturalnym kolorze. Zauważ też, że rozbielony zamek można uzupełnić innymi kolorami, co doda stylizacji jeszcze więcej zapału.
Crownlights Ta

technika kolorowania jest odmianą Splashlights. Jednak w tym przypadku kolorowa plama musi być umieszczona przy korzeniach. Ważne jest, aby przejście z jednego odcienia do drugiego było jak najbardziej płynne, nawet jeśli jest krótkie.


AirTouch

Technika AirTouch szybko zyskała na popularności w ciągu ostatnich kilku sezonów. Fryzjer najpierw rozdziela pasma, a następnie zaczyna je delikatnie skręcać i wydmuchiwać suszarką. Następnie włosy są farbowane.

Jest to kolor, który uważany jest za bardzo delikatny. Niesamowite rezultaty po zabiegu i minimalne uszkodzenia włosów sprawiły, że znalazł się na liście ulubionych.
Galaxy hair

to kolejna opcja, która będzie świetna dla osób chcących się wyróżnić. To rozwiązanie może być trochę drogie, ale sprawia, że włosy wyglądają bajecznie! Galaxy hair to technika, która tworzy bardzo zdefiniowane loki z płynnym przejściem. Praktycznie nie ma limitu kolorów. Możesz śmiało wybrać zarówno pastelowe odcienie, jak i kontrastowe oraz neonowe.


Technika 3D

Ten wariant również zaczyna nabierać rozpędu. Dzięki technice 3D można uzyskać dużą objętość i bardzo ciekawe malowanie. Do jej wykonania potrzebujesz od 3 do 5 tonów, jak najbardziej zbliżonych do siebie. Kolor podstawowy to najciemniejszy kolor. Odpowiednio, inne kolory są dodawane do koloru poprzez barwienie poszczególnych zamków.Jak już zapewne zdążyłaś się zorientować, branża kosmetyczna nie stoi w miejscu, wciąż doskonaląc różne opcje zmiany wyglądu. Dziś widzimy, jak do klasycznego i od dawna znane nam techniki dodane zupełnie nowe i nie mniej uderzające sposoby kolorowania. Wybierz więc to, co najbardziej Ci odpowiada i wzbogać swój wygląd o modne stylizacje.

Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj:
  • Czytaj także
  • Komentarze